Aktualności

OGARNIJ CUKIER – skorzystaj z programu edukacyjnego dla osób z cukrzycą

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki zaprasza do wzięcia udziału swoim autorskim programie edukacyjnym „Ogarnij cukier”, w ramach którego wybitni eksperci dzielą się swoją wiedzą związaną z leczeniem i prowadzeniem cukrzycy. Cykl wykładów online jest dostępny bezpłatnie. Wystarczy tylko komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Życie z cukrzycą to nie katastrofa. Może być również kolorowe. Znajomość zasad zdrowego odżywiania to klucz do normalnego życia z cukrzycą. Pierwsze webinarium już 14 września o godz. 20.00.

Dla uczestników Forum III Wieku 2017 przygotowaliśmy praktyczne informacje, które można pobrać poniżej.

Spółka P4 Sp. z o.o., w której 100% udziałów posiada Play Communications S.A. i która prowadzi działalność pod nazwą Play, jest ukierunkowanym na konsumenta operatorem sieci mobilnej świadczącym usługi ponad 14,5 mln abonentów na dzień 30 czerwca 2017 r. Play świadczy mobilne usługi głosowe, tekstowe, transmisji danych oraz wideo klientom indywidualnym oraz biznesowym (przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom) w oparciu o umowę oraz na kartę pod marką parasolową "PLAY".

Jak czytamy na stronach MRPiPS celem głównym kampanii informacyjnej „Bezpieczny i Aktywny Senior” jest podwyższenie świadomości polskiego społeczeństwa na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych. Uwrażliwienie społeczeństwa na kwestie związane z osobami starszymi pozwoli na wzmocnienie tradycyjnego, społecznie i kulturowo uwarunkowanego, opartego na rodzinnych wartościach obrazu osób starszych w społeczeństwie.