GŁÓWNY PARTNER FORUM III WIEKU:
PARTNERZY INSTYTUCJONALNI:

 

 

 


 

PARTNERZY BIZNESOWI:

 

Spółka P4 Sp. z o.o., w której 100% udziałów posiada Play Communications S.A. i która prowadzi działalność pod nazwą Play, jest ukierunkowanym na konsumenta operatorem sieci mobilnej świadczącym usługi ponad 14,5 mln abonentów na dzień 30 czerwca 2017 r. Play świadczy mobilne usługi głosowe, tekstowe, transmisji danych oraz wideo klientom indywidualnym oraz biznesowym (przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorstwom) w oparciu o umowę oraz na kartę pod marką parasolową "PLAY". Play świadczy te usługi, dostępne dla 99% populacji, poprzez swoją rozległą, nowoczesną oraz efektywną kosztowo sieć telekomunikacyjną 2G/3G/4G LTE, a także w oparciu o długoterminowe umowy o roamingu krajowym/współdzielenia sieci zawarte z trzema pozostałymi operatorami sieci komórkowych w Polsce. Więcej informacji znajduje się na stronie www.playcommunications.com oraz www.play.pl 

 

  


KIND Aparaty Słuchowe Sp. z o.o. jest międzynarodowym specjalistą w dziedzinie protetyki słuchu. W całym kraju posiada 77 oddziałów stacjonarnych i 110 punktów konsultacyjnych. Wysoko wykwalifikowani protetycy gwarantują klientom kompleksowe doradztwo i dopasowanie produktów do ich indywidualnych potrzeb.
Do głównych usług oferowanych w oddziałach KIND należą:

- bezpłatne badania słuchu,
- indywidualne porady zorientowane na potrzeby klientów,
- ochrona słuchu – dopasowanie ochronników słuchu,
- szeroka oferta aparatów słuchowych,
- wsparcie w dofinansowaniu NFZ, MOPS, PCPR,
- bezpłatna opieka akustyczna - kontrolne badania słuchu, dostrajanie aparatów słuchowych według potrzeb oraz ich przeglądy.

 

PIWNICZANKA to naturalna woda mineralna wydobywana na terenach Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w uzdrowisku Piwniczna - Zdrój. Dzięki unikalnej proporcji minerałów pozwala na ich doskonałe przyswojenie przez organizm. Wapń zawarty w Piwniczance wspiera kości i chroni przed osteoporozą, magnez wpływa na prawidłowe funkcjonowanie serca i przeciwdziała miażdżycy, a wodorowęglany mają szczególne znaczenie w diecie osób cierpiących na nadkwasotę. Wybierz Piwniczankę i dbaj o zdrowie każdego dnia!

 
 MIO
DOWA KRAINA ! Warto wiedzieć, że Pasieka „BARĆ” Kamianna:
- tradycją sięga do przepowiedni sprzed wieków, która mówi, o rodzącym się złocie na kamieniu (miód ze spadzi jodłowej),
- jest jedyną pasieką produkcyjno-hodowlaną w Kamiannej działającą od 1960 roku, założoną przez ks. dra H. Ostacha,
- prowadzi hodowlę własnej pszczoły-Kamianka,
- prowadzi działalność szkoleniowo-informacyjno-turystyczną również. Utworzona jest ścieżka edukacyjna,
- posiada skansen pszczelarski i muzeum pasiecznictwa oraz jedną z największych Galerii Św. Ambrożego,
- produkty z pasieki „BARĆ” opatrzone są banderolą z autografem ks. dra Henryka Ostacha, można je kupić bezpośrednio w pasiece jak również przez internet www.kamianna.pl
- corocznie ofiarowywała miód ze spadzi jodłowej Janowi Pawłowi II,
- ponadto Pasieka „BARĆ” prowadzi działalność gastronomiczną i hotelarską (kawiarnia, gastronomia, pokoje gościnne).
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DOBRODZIEJSTW NATURY ! Czekamy z GARNCEM MIODU !

 

Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” Sp. z o.o. składa się z  91 udziałowców, których wspólny areał wynosi około 400 ha sadów. W naszej ofercie są jabłka i gruszki w pełnej gamie odmianowej. Grupa posiada również Zakład Produkcji Soków 100% tłoczonych o wielu smakach, bez dodatków konserwantów, cukru czy wody. Poznaj pełną ofertę i odwiedź naszą stronę www.owoclacki.plSądecki Bartnik” Gospodarstwo Pasieczne sp. z.o.o. jest miejscem gdzie zjeżdża wiele wycieczek. Dla każdej grupy przygotowany jest  indywidualny program pobytu. Dzieci poznają  pszczoły poprzez zabawę, odkrywają tajniki roju w chacie multimedialnej. Młodzież i dorośli otrzymują porządną dawkę informacji z dziedziny pszczelarskiej -  w Sądeckim Bartniku stawia się na wiedzę i pasję. Dzięki temu, dzisiaj  jest jedną z największych firm pszczelarskich w Polsce.

 

 

 

 

 

 

W dniach 6-7 października 2017 r. w EXPO Kraków odbędą się TARGI SENIORA. Będzie to premiera największej imprezy w południowej Polsce poświęconej seniorom i ich rodzinom. Swój udział zapowiedziało liczne grono wystawców z różnych branż. Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, wykładach i warsztatach. Dodatkową atrakcją będą występy i prezentacje zespołów oraz grup artystycznych, których członkami są osoby starsze. Wstęp na targi jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

 

 

 

 


 

PATRONAT MEDIALNY: